Forum za članove Našeg Hajduka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
 
Avatar
Administrator
Site Admin
Tema Autor/ica
Pridružen/a: 01 srp 2016, 15:19
Kontakt:

Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 13:05

RASPISAN NATJEČAJ: KRENULI IZBORI ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA!

Natječaj za četvrte izbore za Nadzorni odbor HNK Hajduk Split raspisan je danas, a na ovogodišnjim izborima sudjelovat će najveći broj članova do sada te birati 5 članova Nadzornog odbora koji će u iduće četiri godine nadzirati rad Uprave.

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti od danas, 31. svibnja pa sve do 14. lipnja, a zatim će uslijediti period od dva tjedna u kojem će se provjeravati prijave i žalbe. Tko su kandidati javnost će saznati 1. srpnja.

- Možemo već sada kazati da će se kandidirati dovoljan broj redovnih članova Hajdučke zajednice koja je i osnovana kako bi, uz savjetodavnu ulogu, predlagala kandidate za izbore. Uz njih priliku za kandidaturu imaju i svi oni koji prikupe minimalno pedeset potpisa podrške članova. Naravno, jedni i drugi moraju zadovoljavati ostale uvjete natječaja, pojasnio je tajnik Našeg Hajduka Luka Domikulić.

Među traženim kriterijima na ovim izborima stavljen je dodatni naglasak na one koji imaju iskustvo u upravljanju i nadziranju većih sustava.

- Detaljnom analizom i kroz razgovore s brojnim stručnjacima došli smo do zaključka kako je za sustav veličine Hajduka potrebno imati Nadzorni odbor koji ima iskustva u djelovanju u takvim sustavima uz nužno razumijevanje konteksta Hajduka. Tim kriterijima smo se i primarno vodili prilikom izbora inicijalnih redovnih članova Hajdučke zajednice. Svakim izborima ljestvicu kriterija podižemo jer smatramo kako je samo najbolje dovoljno dobro za Hajduk, opisao je detalje oko kriterija Domikulić.

Izbori se održavaju s jednim krugom glasovanja koji će biti 15. srpnja, a glasovanje je kao i na prošlim izborima elektronsko. Svi članovi će se već mjesec dana ranije moći registrirati za sudjelovanje.

- Izbori za Nadzorni odbor su najveći događaj u radu Našeg Hajduka. To je cilj zbog kojeg prikupljamo članove i otkupljujemo dionice. Upravo kroz izbore u punom smislu riječi živimo Hajduk kao klub svojih navijača, najavio je ovaj važan događaj predsjednik Našeg Hajduka Toni Baletić dodajući kako će novi Nadzorni odbor s radom započeti 1. rujna.

Kompletnu dokumentaciju za prijavu na natječaj možete pronaći - OVDJE
*******************************
Poznata imena 8 kandidata za Nadzorni odbor Hajduka

Na izborima za Nadzorni odbor Hajduka koji se održavaju elektronski 15. srpnja sudjelovat će osam kandidata. Od osmorice kandidata sedam je nominirano od strane Hajdučke zajednice, savjetodavnog tijela HNK Hajduk Split, dok je jedan kandidat prikupio potpise kako bi sudjelovao na izborima.

U protekla dva tjedna Izborno Povjerenstvo je provjerilo prijave osmorice kandidata. Provjerom je utvrđeno kako svi kandidati zadovoljavaju sve uvjete propisane natječajem. Zadovoljili su stroge uvjete po pitanju stručne kompetencije i poslovnog iskustva. Također, u postupku provjere potvrđeno je kako se protiv nijednog od kandidata ne vodi kazneni postupak niti su kazneno osuđivani, nisu u sukobu interesa te da ne postoje ograničenja propisana Zakonom o sportu.

Kandidati na izborima za Nadzorni odbor Hajduka koji su predloženi od strane Hajdučke zajednice su 
Roberto BitunjacDamir Dominiković, Goran Jujnović Lučić, Robert Kalinić, Aljoša Pavelin, Lukas Oliver Pavić , Dražen Zec
Josip Perić kao kandidat izvan Hajdučke zajednice, je zadovoljio uvjet i prikupio dovoljan broj potpisa (52) za sudjelovanje

– Iznimno nam je drago da smo uspjeli privući ovakav profil kandidata od kojih većina ima više od desetljeća iskustva upravljanja i nadziranja velikih sustava kao što je Hajduk. Želimo im sreću na izborima, a petorici odabranih uspješan nadzornički mandat, rekao je predsjednik Našeg Hajduka Toni Baletić.

Osmorica kandidata bit će predstavljeni putem životopisa koje možete pronaći na stranici Hajduka na  https://hajduk.hr/klub/izbori/kandidati te video intervjua koji će biti objavljeni u narednim danima.

Iako imena kandidata do ovoga trenutka nisu bila poznata, na izbore se do sada registriralo više od tri tisuće članova, a u narednim danima će ta brojka zasigurno biti i veća.

– Registracija za izbore je vrlo kratak i jednostavan proces te još jednom pozivamo sve članove s pravom glasa da izvrše hajdučku dužnost i budu spremni za elektronske izbore 15. srpnja, pozvao je navijače na sudjelovanje u izborima tajnik Našeg Hajduka Luka Domikulić.

Svi oni koji žele sudjelovati na izborima imaju priliku registrirati se do 6. srpnja na https://izbori.nashajduk.hr/, a sva pitanja i registraciju iz inozemstva možete izvršiti putem maila registracija@nashajduk.hr.
*******************************
ŽIVOTOPISI I VIDEO INTERVJU
Roberto Bitunjac
Intervju s kandidatom za Nadzorni odbor Hajduka: Roberto Bitunjac
Transkript intervjua
PREDSTAVLJAMO KANDIDATE ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA: 'Strategija ne smije ostati komad papira, a moramo se fokusirati na sportske uspjehe'
Predstavljamo kandidate za NO Hajduka; Roberto Bitunjac: ‘Potrebno je implementirati strategiju i fokusirati se na sportske rezultate‘


Damir Dominiković
Intervju s kandidatom za Nadzorni odbor Hajduka: Damir Dominiković
Transkript intervjua
PREDSTAVLJAMO KANDIDATE ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA: 'Predsjednik Jakobušić je u klub unio strašnu pozitivnu energiju, a moje iskustvo bi pomoglo u stvaranju moćnog Hajduka'
Predstavljamo kandidate za NO Hajduka; Damir Dominiković: ‘Moje iskustvo u komercijali pomoći će jačanju Hajduka‘


Goran Jujnović Lučić
Intervju s kandidatom za Nadzorni odbor Hajduka: Goran Jujnović Lučić
Transkript intervjua
PREDSTAVLJAMO KANDIDATE ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA: 'Mogu puno pomoći u procjeni i kontroli redovnog poslovanja, raznih transakcija, ugovora i drugih stavki'
Predstavljamo kandidate za NO Hajduka; Goran Jujnović Lučić: ‘U svakom klubu ima mjesta za odvjetnika, motiv mi je ljubav prema bijelima‘


Robert Kalinić
Intervju s kandidatom za Nadzorni odbor Hajduka: Robert Kalinić
Transkript intervjua
PREDSTAVLJAMO KANDIDATE ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA: 'Otac mi je bio veliki hajdukovac, a Tomislav Ivić često je dolazio kod nas doma'
Predstavljamo kandidate za NO Hajduka; Robert Kalinić: ‘Od malih sam nogu zaljubljen u Hajduk, financijska je komponenta moja snaga‘


Aljoša Pavelin
Intervju s kandidatom za Nadzorni odbor Hajduka: Aljoša Pavelin
Transkript intervjua
PREDSTAVLJAMO KANDIDATE ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA: 'Uprava je dobro odradila ovu dionicu, a sada nas čeka iskorak koji svi očekuju''
Predstavljamo kandidate za NO Hajduka; Aljoša Pavelin: ‘Cilj mi je da ‘bijeli’ postanu institucija koja daleko nadilazi domaće okvire‘


Lukas Oliver Pavić
Intervju s kandidatom za Nadzorni odbor Hajduka: Lukas Oliver Pavić
Transkript intervjua
PREDSTAVLJAMO KANDIDATE ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA: 'Ako budem izabran posebno bih se bavio financijskom stabilnosti'
Predstavljamo kandidate za NO Hajduka; Lukas Oliver Pavić: ‘Pratim pojedinačne ciljeve kao dio strategije, moje iskustvo može pomoći‘


Dražen Zec
Intervju s kandidatom za Nadzorni odbor Hajduka: Dražen Zec
Transkript intervjua
PREDSTAVLJAMO KANDIDATE ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA: 'Ovo je neka vrsta djelovanja za javno dobro'
Predstavljamo kandidate za NO Hajduka; Dražen Zec: ‘Bio sam informatičar pa sam se otisnuo u svijet financija, to treba svakom NO-u‘


Josip Perić
Intervju s kandidatom za Nadzorni odbor Hajduka: Josip Perić
Transkript intervjua
PREDSTAVLJAMO KANDIDATE ZA NADZORNI ODBOR HAJDUKA: 'Mladost mi je prednost, a neminovno je da Hajduk bude do kraja u borbi za svaki trofej'
Predstavljamo kandidate za NO Hajduka; Josip Perić: ‘Od rođenja živim u Zagrebu, ali imam dalmatinski dišpet‘
 
Avatar
gabal
Pridružen/a: 03 srp 2016, 11:08

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 13:43

Baš me zanima koga će iz Hajdučke Zajednice predložiti. Mogli bi to biti dosta kvalitetniji kandidati nego na dosadašnjim izborima.
Samo stoj na svjetlu i doći će kraj tami.
 
Avatar
Nikad dosta
Pridružen/a: 24 svi 2017, 14:14

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 13:52

Da li tko od forumasa ima namjeru prijavit se na izbore?
Sigur je Kimmich za sirotinju
 
Avatar
Splityall
Pridružen/a: 03 srp 2016, 13:24

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 13:52

Meni je recimo zanimljivije vidit oće li se pojavit ijedan ozbiljan kandidat izvan HZ-a
Triba se dignuti u šest uri i trenirat ka pas do šest popodne
 
Avatar
Liska
Pridružen/a: 04 srp 2016, 16:47
Lokacija: Mostar

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 14:16

Splityall: Meni je recimo zanimljivije vidit oće li se pojavit ijedan ozbiljan kandidat izvan HZ-a
Imam neki osjećaj da neće biti puno kandidata van HZ. Klub je stabilan, bilo bi drugačije da smo u problemima. Kad smo u problemima privlačimo razne ridikule. 
 
Avatar
Svirac
Pridružen/a: 03 srp 2016, 21:27
Lokacija: kraj aerodroma

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 14:38

gabal: Baš me zanima koga će iz Hajdučke Zajednice predložiti. Mogli bi to biti dosta kvalitetniji kandidati nego na dosadašnjim izborima.
Ne mogli nego morali.
We're the same sad story that's a fact, one step up and two steps back..
 
Avatar
Nikad dosta
Pridružen/a: 24 svi 2017, 14:14

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 14:42

Ocekujem barem 20 kandidata na izborima
Sigur je Kimmich za sirotinju
 
Avatar
jaki
Pridružen/a: 09 tra 2017, 18:23

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 14:50

Očekujem da novi NO potvrdi Jakobušića.
 
Avatar
Nestor
Pridružen/a: 03 srp 2016, 10:56

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 14:51

Nikad dosta: Ocekujem barem 20 kandidata na izborima
Neće više od 12 biti
#patitebazenaši
 
 
Avatar
Voki
Pridružen/a: 20 stu 2017, 07:44
Lokacija: Manila

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

31 svi 2022, 23:42

Zna li se sta, oce bit Era? Ono treca sreca najveca i to. Najbolji NO bi bia onaj kojeg ne bi ni cua ni vidia a ni imena im zapamtia. Valjda smo sazrili ka klub i mi svi u tome
Razuman uzmak, bolja polovica hrabrosti!
 
Avatar
Seizmograf
Pridružen/a: 18 lip 2017, 23:21

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 00:24

Voki: Zna li se sta, oce bit Era? Ono treca sreca najveca i to. Najbolji NO bi bia onaj kojeg ne bi ni cua ni vidia a ni imena im zapamtia. Valjda smo sazrili ka klub i mi svi u tome
Ne zadovoljava uvjete natječaja ;)
A ja sam krenuo tamo gdje želim, i tamo gdje želim ću sigurno doć.
 
Avatar
mijanta
Pridružen/a: 03 srp 2016, 12:30

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 07:51

Voki: Zna li se sta, oce bit Era? Ono treca sreca najveca i to. Najbolji NO bi bia onaj kojeg ne bi ni cua ni vidia a ni imena im zapamtia. Valjda smo sazrili ka klub i mi svi u tome
boldani dio je najvažniji samo da odrade lijepo svoj posao.
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku
 
Avatar
Podvojena licnost
Pridružen/a: 03 srp 2016, 11:31
Lokacija: Itaka

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 09:07

Nema šanse da ću glasat. Nakon 3 debakla vlastitih kandidata bilo je dosta.
Naše proljeće dolazi a njihovo u Europi neće tako skoro.
 
Avatar
mijanta
Pridružen/a: 03 srp 2016, 12:30

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 09:29

Ja ću glasat za one koje mislim da su najbolji po mom izboru za NO
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku
 
Avatar
NikS
Pridružen/a: 03 srp 2016, 12:36
Lokacija: Cleveland

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 13:15

Ja ne ocekujem vise od 5% clanstva da glasa.
Torca1911
EGO>hajduk
0 Gostovanja
Val>Ores>Leko>Car>Kar>Kop>Tram>Bur>Gus>Pus>Vul>Tud>Hari
 
Avatar
gabal
Pridružen/a: 03 srp 2016, 11:08

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 14:09

NikS: Ja ne ocekujem vise od 5% clanstva da glasa.
Samo 2500 glasača očekuješ?
Samo stoj na svjetlu i doći će kraj tami.
 
Avatar
mbungic
Pridružen/a: 15 srp 2019, 12:26
Lokacija: München

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 14:15

bit cu optimist kao i uvijek i ocekujem 10.000 glasaca.. 
 
Avatar
mijanta
Pridružen/a: 03 srp 2016, 12:30

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 18:45

mbungic: bit cu optimist kao i uvijek i ocekujem 10.000 glasaca.. 
Još ti triba 9995 glasača
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku
 
Avatar
NikS
Pridružen/a: 03 srp 2016, 12:36
Lokacija: Cleveland

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 18:48

gabal: Samo 2500 glasača očekuješ?
Ma pobrkale su mi se brojke od proslih izbora, ne ocekujem vise od 7 tisuca. Prosli puta je bilo 5 i sumnjam da ce sad interes biti puno veci jer mozda se tako meni cini al neznam oce li ljudi htjet glasat za nesto za sta nisu toliko informirani. Ovo kazem ja koji zivim na drugom kraju svijeta pa je moguce da je samo do moje percepcije.
Torca1911
EGO>hajduk
0 Gostovanja
Val>Ores>Leko>Car>Kar>Kop>Tram>Bur>Gus>Pus>Vul>Tud>Hari
 
Avatar
goran1985
Pridružen/a: 11 kol 2016, 16:25
Lokacija: Vrgorac

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 21:38

Podvojena licnost: Nema šanse da ću glasat. Nakon 3 debakla vlastitih kandidata bilo je dosta.
A bi li volio da nitko ne glasa?
 
Avatar
Podvojena licnost
Pridružen/a: 03 srp 2016, 11:31
Lokacija: Itaka

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 21:54

goran1985: A bi li volio da nitko ne glasa?
Od dosadašnjih štetočina u vidu glasača? Da.
Naše proljeće dolazi a njihovo u Europi neće tako skoro.
 
Avatar
Seizmograf
Pridružen/a: 18 lip 2017, 23:21

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

01 lip 2022, 22:18

Podvojena licnost: Od dosadašnjih štetočina u vidu glasača? Da.
Zašto misliš da se loše glasalo? Možda je stvarno izabrano najbolje moguće, Klub još postoji što možda nebi bio slučaj s nekim drugim kandidatima.
A ja sam krenuo tamo gdje želim, i tamo gdje želim ću sigurno doć.
 
Avatar
goran1985
Pridružen/a: 11 kol 2016, 16:25
Lokacija: Vrgorac

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

02 lip 2022, 05:36

Podvojena licnost: Od dosadašnjih štetočina u vidu glasača? Da.
Nisam to pitao, spinaš.

Ajde, vjerojatno ćemo se mi zajebat s tobom ili bez tebe, no ne vidim kako će ti bit lakše tada znajući da nisi sudjelova u izborima.
Ali ako mi možeš to objasniti, e onda ne bi ni ja. Niti mi triba odgovornost, niti sekirancija u tom slučaju. Samo kažem, ne vidim šta neglasanje mijenja po tom pitanju.
 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.