Forum za članove Našeg Hajduka

 
Avatar
Splityall
Pridružen/a: 03 srp 2016, 13:24

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

16 srp 2022, 08:55

Spalatina: Samo moje osobno mišljenje i dojam jer iz pouzdanih izvora znam o kakvom je profesionalcu i čovjeku riječ.
On mi je bio među favoritima, ali izabrana ekipa je skroz okej. Bitno mi je da nisu izabrana dvojica koje sam odmah eliminirala, a ostali svi mogu proći. :)
Izgleda da je većina eliminirala istu dvojicu, a za trećeg su odlučivale nijanse. Meni je ta "nijansa" bila to šta mi se Dominiković parija ka najveći Lukšin fan boy od svih kandidata, tako da ne znam koliko bi bija objektivan u ocjenjivanju uprave.
Šta se tiče svga ostalog, može slobodno u sljedećem sazivu, s nekim novim predsjednikom :)
Triba se dignuti u šest uri i trenirat ka pas do šest popodne
 
Avatar
makamtk
Pridružen/a: 03 srp 2016, 10:29

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

16 srp 2022, 09:04

A meni se bas kandidat sa najvecim brojem glasova cinio ko da slusam Luksu.
 
Avatar
Splityall
Pridružen/a: 03 srp 2016, 13:24

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

16 srp 2022, 09:22

Nijanse, kažem. Bilo ih je više takvih, pogotovo u onom prvom krugu novinskih intervjua. Ovi ostali su to dosta ublažili jer su valjda skužili da ne mogu baš tako hvalit upravu bez punog uvida iznutra
Triba se dignuti u šest uri i trenirat ka pas do šest popodne
 
Avatar
kraajki
Pridružen/a: 04 srp 2016, 18:37
Lokacija: Đakovo

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

16 srp 2022, 09:56

Neka si nadzornici pomognu sami pa će im pomoći i Bog.
"Hajduk živi vječno - a i njegovi dugovi"
B.D (nije Duple)
 
Avatar
Zucko
Pridružen/a: 24 kol 2018, 10:23

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

16 srp 2022, 10:03

Splityall: Nijanse, kažem. Bilo ih je više takvih, pogotovo u onom prvom krugu novinskih intervjua. Ovi ostali su to dosta ublažili jer su valjda skužili da ne mogu baš tako hvalit upravu bez punog uvida iznutra
Dosta su oprećni intervjui bili od toga da imaju insiderske informacije, na kraju do one dat ćemo sud kad vidimo iznutra.
5/5 sam ih imao i nije mi drago jer se dosad pokazalo promašaj kad bi ih sve ili većinu izabrao, iako sada kako tako si morao većinu izabrati.
I još nešto što mi smeta je stalno pumpanje tog nadziranje, a ne upravljanje, ok neće vuči krucijalne poteze, ali će ih opet amenovati.
Dalje ako imaš kvalitetne ljude koji mogu dovest sponzora, napraviti nešto u smislu napretka Kluba, pomoći, savjetovati, zašto to tako dekretom zabranjivati. Bolje je da imamo više kvalitetnih ljudi na svim pozicijama, pa će to iznijedriti i kvalitetnije rezultate, naravno uz stavljanje ega sa strane što do sada uglavnom nije bio slučaj.
 
Avatar
teolog
Pridružen/a: 23 srp 2016, 15:36

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

16 srp 2022, 10:55

4/5
Ponos i čast da sam opet mogao birati, hvala svima iz NH na provedbi i pripremi ovih izbora
Sretno nadzornici, sigurno ne može gore od ovih starih  :banana-dance:
ima jedna duga cesta
ima jedno obećanje
 
Avatar
Boka Juniors
Pridružen/a: 03 srp 2016, 11:05
Lokacija: Hotel Bernardin

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

16 srp 2022, 11:50

Bitunjac, Pavelin, Pavić, Zec prošli... Umjesto Jujnovića Lučića moj glas išao je Kaliniću... Sretno budućim nadzornicima (gori od ovih trenutnih sigurno ne mogu bit)  :handgestures-thumbup:
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
 
Avatar
jaki
Pridružen/a: 09 tra 2017, 18:23

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

16 srp 2022, 12:06

Nije sad bitno k9liko je ko od nas "pogodija"...
Samo neka oni rade kvalitetno i paze da uprava brodi pravim kursom.
 
Avatar
KingPin
Pridružen/a: 03 srp 2016, 12:15
Lokacija: Split

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

17 srp 2022, 08:04

Odlično odrađeni izbori, nadam se da će se i odabrana ekipa iskazat i da će se HZ pokazat kao pun pogodak, zasad ide ka tome.

Cijeli proces je odlično odrađen, od HZa, pa prijave na izbore, predstavljanja kandidata i za kraj samog glasovanja u par klikova. Letvica je stvarno visoko postavljena s ovim izborima.
..ma je isto jubav srca mog.
 
Avatar
teolog
Pridružen/a: 23 srp 2016, 15:36

Re: Izbori za novi saziv Nadzornog odbora HNK Hajduk Split š.d.d. - 15. srpnja 2022. godine

17 srp 2022, 15:56

Aljoša Pavelin:
- S obzirom na uvriježenu i dobru poslovnu praksu da članovi Nadzornih društava ne istupaju u medijima, mogu vam dati uvodnu izjavu, da tako kažem. Novi Nadzorni odbor će se pridržavati pravila da isključivo Uprava društva istupa u medijima. 
- Uloga nadzornih odbora u dioničkim društvima je definirana Zakonom o trgovačkim društvima i pojednostavljeno - mi ćemo nadzirati zakonitost, transparentnost i uspješnost rada Uprave društva. S obzirom da je Hajduk ipak specifično dioničko društvo, strateški zadatak Nadzornog odbora će biti i pomoći Upravi u oblikovanju Hajduka u suvremenu i stabilnu poslovnu organizaciju, pritom poštujući temeljne odrednice hajdučke tradicije, vrijednosti i identiteta. Baš kako su svi izabrani kandidati naglašavali u svojim izjavama, Strategija će biti svojevrsno uporište i vodilja našeg djelovanja.
:handgestures-thumbup:
ima jedna duga cesta
ima jedno obećanje

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.